Cześć, miło Cię widzieć!

Cieszymy się, że kosmetyki eeny meeny wzbudziły Twoje zainteresowanie. Jeśli chcesz bliżej nas poznać, z chęcią opowiemy Ci naszą historię.

Cześć, miło Cię widzieć!

Cieszymy się, że kosmetyki eeny meeny wzbudziły Twoje zainteresowanie. Jeśli chcesz bliżej nas poznać, z chęcią opowiemy Ci naszą historię.

Naturalna pielęgnacja skóry wrażliwej

eeny meeny (czyt. ini mini) to polska marka kosmetyków naturalnych, której założycielką jest Edyta Wilk-Domalewska, z wykształcenia chemik, kosmetolog i menadżer jakości. Od wielu lat pracuje jako technolog, a od 2010 roku prowadzi własną firmę – N Cosmetics – tworzącą receptury i produkującą na zlecenie kilkudziesięciu marek.

Miłość do natury
Pasja
Chęć rozwoju!

W eeny meeny łączymy miłość do natury z pasją, nieustanną chęcią rozwoju i zamiłowaniem do innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dbamy o skórę i jej naturalny mikrobiom na każdym etapie pielęgnacji, dlatego też nasza oferta bogata jest w specjalistyczne kosmetyki zarówno do twarzy, ciała, jak i włosów. Produkty dedykujemy szczególnie osobom ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii. Większość naszych kosmetyków może też być bezpiecznie stosowana w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią, a niektóre z nich nawet u dzieci od 1. dnia życia. Jesteśmy więc przekonani, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie coś dla siebie wśród naszego asortymentu.

Stawiamy na unikalne receptury, bogate w surowce
pochodzenia naturalnego.

Niektóre z nich sami wytwarzany i produkujemy w naszym laboratorium w Opolu. Nie do wszystkich kosmetyków stosujemy kompozycje zapachowe, ale jeśli już, to dbamy o to, by zawierały one jak najmniej potencjalnych alergenów i stosujemy je wyłącznie w niskich stężeniach.

 

Zawsze szukamy innowacyjnych rozwiązań technologicznych i sprawdzamy skuteczność kosmetyków eeny meeny, dlatego działanie naszych produktów potwierdzone jest specjalistycznymi badaniami aplikacyjnymi i aparaturowymi.

Dbamy o środowisko!

Dbamy o środowisko, bo dobro naszej planety nie jest nam obojętne. Stosujemy opatentowane i certyfikowane opakowania airless, które nie zawierają elementów metalowych i w całości podlegają recyklingowi. Stosujemy też inne opakowania, które również nadają się do ponownego przetworzenia lub pochodzą z tworzyw z recyklingu.

Warto wspomnieć, że jesteśmy marką cruelty free. Nasze produkty i wszystkie użyte w procesie ich produkcji składniki nie są testowane na zwierzętach.

Jest wiele powodów, by poznać bliżej markę eeny meeny. Nasze kosmetyki podbiły już wiele serc, mamy nadzieję, że skradną też Twoje. Zapraszamy do naszego świata naturalnej pielęgnacji skóry wrażliwej!