Kosmetyki naturalne

Filtruj wg ceny

Świadoma pielęgnacja to przepis na promienną skórę. W ofercie eeny meeny znajdziesz wiele niezbędnych produkty do twarzy, ciała i włosów. Nasze kosmetyki powstały z myślą o wrażliwej i delikatnej skórze, która wymaga odpowiedniej opieki. Wydobywamy z naturalnych składników wszystko to, co najlepsze, by tworzyć produkty z odpowiednim składem.

Dobrze wiemy, że Twoja skóra zmaga się codziennie z różnymi negatywnymi czynnikami. Smog, zanieczyszczenia, suche powietrze, niskie lub wysokie temperatury oraz stres mają ogromny wpływ nie tylko na samopoczucie, ale przede wszystkim na nasze ciało i włosy. Z tego też powodu kosmetyki eeny meeny pozwalają zachować Twojej skórze odpowiednie nawilżenie oraz wzmacniają jej barierę hydrolipidową.

Kosmetyki naturalne do twarzy

Za podstawę świadomej pielęgnacji uważamy stosowanie kosmetyków dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry. Tylko dzięki nim Twoja cera zachowa odpowiednie nawilżenie oraz odżywienie. Zwróciliśmy uwagę nie tylko na to, by skład naszych produktów był naturalny, ale również delikatny. Dzięki eeny meeny możesz zadbać nie tylko o swoją skórę, ale również o planetę, ponieważ nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

W ofercie znajdziesz m.in. Łagodny żel myjący, Ochronny krem przed UVA i UVB, Łagodny balsam do demakijażu, Odżywcze serum rewitalizujące oraz Podwójne serum witaminowe.