Filtry UV

Filtruj wg ceny

Filtry UV zapobiegają dotarciu promieniowania do skóry poprzez jego pochłanianie lub rozproszenie. Stosuje się je w celu ochrony skóry. Występują najczęściej w kosmetykach na dzień oraz w produktach ochrony przeciwsłonecznej.

W asortymencie eeny meeny znaleźć można wiele kosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Oferowane przez markę produkty odpowiadają nie tylko za ochronę skóry ciała, ale również za pielęgnację wrażliwej i delikatnej cery. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych surowców naturalnych i stabilnych filtrów nowej generacji, pielęgnacja przeciwsłoneczna staje się przyjemna i łagodna nawet dla najbardziej wrażliwych.

Filtry UV w kosmetykach

Naturalne kosmetyki eeny meeny mogą być stosowane w przypadku każdego rodzaju skóry. Będą one więc również świetnym rozwiązaniem dla posiadaczy bardzo wrażliwej skóry, ze skłonnościami do alergii i podrażnień.

Odpowiednia pielęgnacja pozwala skórze na zachowanie młodzieńczego wyglądu przez długi czas. Dzięki filtrom UV, zawartym w kosmetykach do twarzy i ciała, procesy starzeniowe zostaną opóźnione. Jeśli szukasz właściwych produktów, koniecznie sprawdź nasz zestaw SUN BOX, w którym znajdziesz niezbędne kosmetyki pielęgnacyjne.

Ochronny krem do twarzy UVA UVB SPF 50 pozwoli Twojej skórze cieszyć się nawilżeniem i ochroną przed promieniowaniem UVA i UVB, przy równoczesnym wygładzeniu oraz działaniu antyoksydacyjnym. Dzięki zawartym w nim żółtym i brązowym pigmentom nada on cerze blask i zapewni jej satynowe wygładzenie. Oprócz tego wyrówna koloryt, dzięki czemu w letnie dni nie będziesz musiała martwić się makijażem. Dla osób wolących kosmetyki bez dodatku pigmentu, przygotowaliśmy Ochronny krem do twarzy UVA UVB SPF 50 pigment free.

Ochronna mgiełka do ciała UVA UVB SPF 50 + to kosmetyk, którego nie powinno zabraknąć w wakacyjnej kosmetyczce. Zabezpiecza ona skórę przed negatywnym wpływem promieni słonecznych, w tym przed intensywnym nasłonecznieniem i oparzeniami słonecznymi. Sprawdzi się szczególnie w przypadku skóry bardzo wrażliwej, atopowej i normalnej. Bezpieczna także dla kobiet w ciąży oraz dzieci od 6 miesiąca życia.