Naturalna pielęgnacja twarzy

Filtruj wg ceny

Poranna i wieczorna pielęgnacja twarzy stała się nieodzownym elementem codziennej rutyny. Do wykonywania zabiegów używamy żeli do mycia twarzy, kremów, toników i wszelkiej maści produktów, które mają za zadanie poprawić kondycję naszej cery. Jednak czy zawsze wiemy, co będzie dla nas dobre i skuteczne?

W eeny meeny wierzymy, że podstawą gładkiej i odpowiednio nawilżonej skóry, są odpowiednio dobrane kosmetyki. Przygotowujemy je z myślą o osobach z wrażliwą skórą, która wymaga szczególnej pielęgnacji. Naszym priorytetem jest tworzenie receptur produktów w jak największym stopniu złożonych z surowców pochodzenia naturalnego, które będą delikatne dla Twojej cery. Dzięki niskiemu stężeniu substancji potencjalnie alergizujących wystąpienie ewentualnych podrażnień, jest zdecydowanie mniejsze.

Pielęgnacja twarzy

Tworząc nasze produkty, zwracamy uwagę na ich skład. W naturalnej pielęgnacji twarzy chodzi przede wszystkim o odbudowę uszkodzonej warstwy hydrolipidowej, która w takim stanie, odpowiada za powstawanie niechcianych zmian skórnych.

Potrzeby skóry mogą być różne. Do podstawowych kroków, które należy podjąć, by cieszyć się zdrową cerą, zaliczyć można:

  • tonizowanie,
  • oczyszczanie,
  • nawilżanie,
  • ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Produkty eeny meeny mają wspomóc odbudowę bariery hydrolipidowej oraz łagodzić podrażnienia nawet najbardziej wrażliwej i problematycznej cery.