Ochrona UV

Filtruj wg ceny

Ochrona skóry przed negatywnym wpływem promieni ultrafioletowych jest niezwykle ważna, szczególnie jeśli chodzi o delikatną i wrażliwą skórę twarzy. Niezależnie od tego, czy Twoja cera jest problematyczna, sucha czy odwodniona, nie zapominaj o codziennym stosowaniu ochronnego kremu z wysokim SPF.

Zdrowa i promienna skóra to efekt odpowiedniej pielęgnacji. Oprócz oczyszczania i nawilżania niezwykle ważne jest również zabezpieczenie skóry przed promieniami UVA i UVB. Stosowanie kremu z filtrem, powinniśmy wprowadzić do swoich codziennych rytuałów. Co ważne, nasza skóra narażona jest przez cały rok na wpływ ultrafioletowych promieni.

Krem SPF do twarzy

W naszej ofercie znajdziesz skuteczne kosmetyki chroniące Twoją skórę, które jednocześnie są niezwykle przyjemne w codziennym stosowaniu. Składniki aktywne, zawarte w produktach mają za zadanie nie tylko zabezpieczać przed słońcem delikatną i wrażliwą cerę, ale również ją pielęgnować.

Ochronny krem do twarzy UVA i UVB z SPF 50 to produkt uniwersalny. Sprawdzi się podczas codziennej pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej cery. Dzięki delikatnym składnikom stosują go zarówno dorośli, jak i dzieci. Jego głównym działaniem jest intensywne nawilżenie oraz wygładzenie skóry, przy czym jego wpływ jest silnie antyoksydacyjny. Zawarte w nim prebiotyki wspierają naturalny mikrobiom skóry.

Co ważne, nasz krem wchłania się niezwykle szybko, nie pozostawiając uczucia lepkości na skórze, przez co sprawdzi się jako element codziennej pielęgnacji lub baza pod makijaż.