Pielęgnacja ciała

Filtruj wg ceny

Głównym zadaniem kosmetyków pielęgnacyjnych jest zadbanie o poziom nawilżenia i odżywienia naszej skóry. Poświęcając wiele uwagi swojej twarzy, łatwo można zapomnieć o pozostałych częściach ciała, które wymagają równie dużo zaangażowania w codziennym stosowaniu balsamów i olejków ochronnych.

Podejmując się walki z cellulitem lub widocznymi rozstępami na naszych nogach, rękach, czy pośladkach, musimy pamiętać przede wszystkim o regularności. Dzięki codziennemu stosowaniu poszczególnych produktów, dużo szybciej zauważysz poprawę wyglądu i kondycji skóry. Z pewnością stanie się bardziej wygładzona i jędrna.

Naturalna pielęgnacja ciała

Dobry kosmetyk do pielęgnacji ciała to taki, który w swoim składzie posiada starannie wyselekcjonowane składniki. Dzięki temu jest on odpowiedni zarówno dla skóry delikatnej i wrażliwej, normalnej, jak i dla tej z problemami. Szczególnie ważne jest zapewnienie skórze właściwego nawilżenia. Z tego też powodu sięgnij po Kojący balsam regenerujący, który zapewni Twojej skórze ukojenie.

Włącz do swojej codziennej pielęgnacji również Hipoalergiczne mydło z prebiotykami oraz Żel do mycia niskopieniący. Nie zapomnij również o Kremie ujędrniającym do biustu. Dzięki nim wieczorny rytuał pielęgnacyjny będzie jeszcze przyjemniejszy. Na dobrze oczyszczoną skórę nałóż jeden z naszych balsamów, który sprawdzi się w walce z niedoskonałościami – Intensywny balsam na rozstępy lub Zaawansowany balsam na cellulit.