Kremy

Pielęgnacja składa się z wielu etapów i każdy z nich odgrywa niezwykle ważną rolę w drodze do zdrowej i zadbanej cery. Oczyszczanie twarzy to jedynie początek. Jednym z kolejnych kroków jest nałożenie odpowiedniego kremu, który pozwoli na nawilżenie nawet najbardziej wrażliwej skóry. Produkt ten jest nie tylko świetną barierą ochronną przed wpływem negatywnych czynników zewnętrznych, ale również stanowi bazę pod makijaż.

W trakcie poszukiwań kremu warto zwrócić uwagę na potrzeby naszej skóry. Szczególną uwagę muszą przykładać osoby z cerą wrażliwą, a przez to i problematyczną. Dzięki nowoczesnemu podejściu do pielęgnacji marka eeny meeny przygotowała Krem łagodzący na co dzień. Część z produktów posiada również wysoki SPF, w tym Ochronny krem do twarzy UVA UVB SPF 50. Ich naturalny skład oraz ochrona przed UVA i UVB sprawia, że mogą być stosowane przez każdego, niezależnie od wieku czy typu cery.

Kremy do twarzy

Krem do twarzy to jeden z najpopularniejszych produktów wykorzystywany w codziennej pielęgnacji twarzy. Jego głównym zadaniem jest kompleksowe wspomaganie naszej cery. Ma on przede wszystkim wpływać pozytywnie na stan skóry oraz poprawiać jej wygląd.

Kremy z oferty eeny meeny mogą stanowić podstawę codziennej pielęgnacji. Naniesione na tonik i serum stanowią sposób na odżywioną i nawilżoną skórę.. Można je również stosować samodzielnie.