Kremy do rąk

Filtruj wg ceny

Pielęgnacja dłoni, mimo tego, że nie wymaga od nas dużo czasu, często jest pomijana podczas rytuałów pielęgnacyjnych. A przecież specyficzna budowa skóry w tym obszarze sprawia, że dbanie o nią staje się szczególnie ważne. Brak lipidów pozbawia skórę naturalnej warstwy ochronnej, co dodatkowo naraża ją na zwiększone działanie czynników zewnętrznych. Dlatego też odpowiedni krem do rąk to podstawa codziennej pielęgnacji. Kosmetyk powinien zapewnić nam długotrwałe uczucie komfortu, ukojenie, a także miękką, nawilżoną skórę dłoni przez długi czas.

Krem na suche dłonie

Krem do rąk jest najważniejszym kosmetykiem pielęgnującym skórę dłoni, dlatego zawsze powinniśmy mieć go przy sobie. Produkt najlepiej aplikować kilkakrotnie w ciągu dnia, gdy tylko poczujemy, że nasza skóra robi się nieprzyjemnie sucha i szorstka.

Krem do rąk powinien skutecznie chronić skórę przed nadmiernym wysuszeniem, a także zapobiegać nawrotom suchości. Kolejną ważną funkcją jest zapewnienie optymalnego poziomu nawilżenia, odżywienia, a także wzmocnienie naturalnej bariery lipidowej naskórka. Komfort stosowania na pewno zwiększy przyjemny zapach, a także lekka formuła, która nie pozostawia tłustej, lepiącej powłoki na skórze.

W ofercie eeny meeny znajduje się Komfortowy krem do rąk, który sprawdzi się nawet do bardzo suchych dłoni. Przynosi natychmiastową ulgę, a dodatkowo otula przyjemnym zapachem. Zapakowany w poręczną tubę, może nam wszędzie towarzyszyć, m.in. w pracy, w podróży lub w szkole.