Kremy BB

Filtruj wg ceny

Krem BB to wielofunkcyjny kosmetyk nawilżający naszą skórę i wyrównujący jej koloryt. Pozwala na delikatne podkreślenie urody, przy jednoczesnym zakryciu drobnych niedoskonałości. Uznaje się go za produkt pożądany w codziennej pielęgnacji, ponieważ łączy w sobie pożądane cechy wielu kosmetyków.

Beauty Balm, bo to właśnie od tych słów wzięła się jego nazwa, to połączenie najlepszych cech pielęgnacyjnych oraz upiększających produktów do twarzy i ciała. Dzięki swoim właściwościom może on zastąpić nie tylko krem, ale również bazę pod makijaż, korektor zakrywający przebarwienia oraz podkład.

Krem BB z dobrym składem

Zapewnij swojej skórze promienny wygląd przez cały dzień. Co ważne, krem BB jako produkt uniwersalny i wielofunkcyjny może być stosowany w przypadku każdego typu cery. Jego skład sprawdzi się zarówno w przypadku cery wrażliwej i skłonnej do alergii, jak i cery suchej lub problematycznej. Dzięki lekkiej konsystencji można go stosować o każdej porze roku.

Nasz Pielęgnacyjny krem BB to kosmetyk wielozadaniowy. Oprócz nawilżenia i lekkiej konsystencji zapewnia efekt subtelnego makijażu. Dzięki zastosowaniu naturalnych pigmentów kolor Twojej skóry zostanie wyrównany, a widoczność niedoskonałości zmniejszona. Zawarte w kremie BB składniki aktywne wykazują działanie silnie antyoksydacyjne, przeciwzmarszczkowe, regenerujące i kojące. Zapomnij o błyszczącej skórze, bez efektu ściągnięcia i wysuszenia, dzięki ekstraktom roślinnym znajdującym się w Pielęgnacyjnym kremie BB.