Mgiełki

Filtruj wg ceny

Ochrona przed negatywnym wpływem szkodliwych promieni UVA oraz UVB jest niezwykle ważna, niezależnie od pory roku. Jednak latem, nasza skóra jest szczególnie narażona na intensywne nasłonecznienie, oparzenia słoneczne oraz promieniowanie UV. Jeśli zależy Ci na pięknej i zdrowej opaleniźnie bez ryzyka oparzenia, nie możesz zapomnieć o ochronie przeciwsłonecznej.

Dzięki lekkiej formule, łatwej aplikacji oraz szybkiemu wchłanianiu w skórę, Ochronna mgiełka do ciała sprawdzi się zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Mgiełki do ciała

Ochronna mgiełka do ciała UVA UVB SPF 50+ nie tylko stanowi ochronę przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i promieniowaniem UV, ale pielęgnuje również skórę i zapobiega jej wysuszeniu. Jest ona szczególnie polecana do pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej, atopowej i normalnej.

W przypadku kosmetyków odpowiadających za ochronę przeciwsłoneczną liczy się przede wszystkim ich odporność na ścieranie. Dzięki aplikacji zgodne z instrukcją nasza Ochronna mgiełka do ciała stanowi produkt wodoodporny. Warto pamiętać również o reaplikacji produktu, szczególnie po spoceniu się, pływaniu lub wycieraniu ręcznikiem.