Potrzeby skóry

Filtruj wg ceny

Każda skóra jest inna, przez co jej pielęgnacja powinna być oparta na odpowiednich produktach. Markę eeny meeny tworzą ludzie z pasją do kosmetyków i natury. Nasi specjaliści dbają o to, by oferowane produkty były łagodne i odpowiednie dla każdego typu skóry, w szczególności dla tej wrażliwej i skłonnej do podrażnień czy alergii.

Do najważniejszych zadań kosmetyków eeny meeny należy łagodzenie i ukojenie podrażnionej skóry. Dzięki wsparciu mikrobiomu oraz wzmocnieniu bariery hydrolipidowej, nasza cera wygląda promiennie. Z tego też powodu krem bogaty w naturalne składniki ochroni Twoją skórę przed utratą wody oraz pozwoli jej stać się bardziej elastyczną i gładszą.

Na szczególną uwagę zasługują produkty przeznaczone do pielęgnacji cery wrażliwej. Łagodny żel myjący, Jogurtowy tonik nawilżający oraz Kojący balsam regenerujący – to tylko część kosmetyków, które Ci oferujemy.

Pielęgnacja skóry

Właściwa rutyna pielęgnacyjna stanowi podstawowy krok w stronę jędrnej i gładkiej skóry. Jest również skutecznym sposobem na pozbycie się niedoskonałości oraz zaczerwienień.
W asortymencie eeny meeny znajdziesz wszystkie produkty, których nie powinno zabraknąć w Twojej kosmetyczce.

Chcąc jak najdłużej cieszyć się promienną i jędrną skórą, o jej pielęgnację powinniśmy zacząć dbać jak najwcześniej. Niestety nie istnieje przepis, jak szybko i skutecznie pozbyć się niedoskonałości i wyrównać koloryt skóry, jednak dzięki odpowiednim kosmetykom proces ten jest zdecydowanie szybszy. Będąc uważnymi, zaobserwujemy, czy nasza skóra jest wrażliwa, sucha lub problematyczna. A dzięki tym obserwacjom wiemy, po jakie kosmetyki należy sięgać.