Nowości

Filtruj wg ceny

Nowości kosmetyczne – eeny meeny

Lubisz testować nowe kosmetyki? Poznaj nowości marki eeny meeny – naturalne kosmetyki, odpowiednie dla niemowląt od 1. dnia życia, dzieci oraz dorosłych.

Bezpieczne i pozbawione potencjalnych alergenów, dzięki temu nadają się do skóry wrażliwej, alergicznej, atopowej, suchej i normalnej.

Poznaj wszystkie linie i sprawdź najnowsze produkty!

Kosmetyki hipoalergiczne

Kosmetyki eeny meeny początkowo powstały z myślą o kobietach przygotowujących się do roli mam oraz o ich najmłodszych dzieciach. Produkty musiały więc spełniać bardzo dużo wymogów, by być bezpieczne dla niemowląt od 1. dnia życia.

Dzisiaj każda nowo opracowana receptura, to wyselekcjonowane surowce, które w jak największym stopniu są naturalne (minimum 98,4% surowców pochodzenia naturalnego). W połączeniu tworzą niezwykle delikatne i  skuteczne kosmetyki, nawet dla bardzo wrażliwej skóry dziecka, jak i dla osób dorosłych.

W produktach niespłukiwanych (np. krem łagodzący, olejek do ciała czy balsam do ust) nie stosujemy kompozycji zapachowej, a wyczuwalny zapach wynika bezpośrednio z użytych surowców. W produktach spłukiwanych (np. żel do mycia, szampon czy hipoalergiczne mydło) zastosowaliśmy niskie stężenie kompozycji zapachowej, nie zawierającej jednak potencjalnych alergenów.

Kosmetyki wielofunkcyjne

Dzięki dobrze przemyślanym recepturom i naturalnym składnikom, nasze kosmetyki są wielozadaniowe. Sprawia to, że zaledwie kilka produktów wystarczy by zadbać o noworodka oraz o skórę mamy. W naszym sklepie znajdziesz także artykuły codziennego użytku takie, jak szampon, odżywkę czy mydło, z których może korzystać każdy bez względu na wiek. Ta wielofunkcyjność sprawia, że rodziny mogą oszczędzać wydatki, miejsce w łazience, jednocześnie skutecznie dbać o higienę i pielęgnację całego ciała – to minimum produktów a maksimum korzyści.