Peelingi

Filtruj wg ceny

Zdrowa i promienna skóra to marzenie wielu osób. Efekt ten osiągnąć można dzięki odpowiedniej pielęgnacji, na którą składa się oczyszczanie, nawilżanie i złuszczanie. Niestety, nie każdy pamięta o ostatnim kroku, a przecież pozbycie się martwego naskórka pozwala składnikom aktywnym na lepsze wnikanie w głąb naszej skóry.

Stosowanie peelingu jest niezwykle ważne, ponieważ złuszczenie skóry prowadzi do poprawy wyglądu naszej cery i zniwelowania obecnych niedoskonałości. Co ważne, jego działanie wpływa pozytywnie na wierzchnie warstwy naskórka.

Peeling do twarzy

Stosowanie peelingu ma wiele zalet. Do głównych zaliczyć można przede wszystkim wygładzenie skóry oraz poprawę jej elastyczność. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na efekt zmniejszenia porów oraz zwiększenie absorpcji składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Peeling to etap, podczas którego przygotowujemy cerę pod aplikację pozostałych produktów, w tym kremów czy maseczek.

Dyniowy peeling wygładzający zapewnia delikatne i jednocześnie niezwykle skuteczne oczyszczenie i wygładzenie skóry. Kosmetyk ten pozwala na pozbycie się zrogowaciałych komórek naskórka.