Demakijaż

Filtruj wg ceny

Za przyczynę wielu dolegliwości skóry, zaskórników oraz zmian trądzikowych uznaje się nieprawidłowo oczyszczoną cerę. Pierwszym etapem tego procesu jest pozbycie się resztek makijażu. Demakijaż, bo tak nazywa się ten krok, pozwala nie tylko na zmycie podkładu czy tuszu, ale przede wszystkim jest odpowiedzialny za pozbycie się kurzu, potu, nadmiaru sebum oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń nagromadzonych w ciągu dnia. Jest to również świetny sposób na odświeżenie i przygotowanie cery do następnych etapów pielęgnacyjnych.

W eeny meeny dobrze wiemy, jak ważne jest prawidłowe oczyszczanie skóry, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz Łagodny balsam, który z łatwością usunie makijaż, nawet ten wodoodporny. Zaletą tego produktu jest fakt, że nie zawiera kompozycji zapachowej, przez co nie szczypie i nie podrażnia oczu. Jest on zatem idealnym rozwiązaniem dla szczególnie wrażliwej skóry.

Demakijaż twarzy

Makijaż to dla wielu osób jeden z elementów codziennej rutyny. Poprawia on nastrój oraz samoocenę. Dokładność, z jaką dobieramy kolor podkładu, malujemy cieniem powieki oraz tuszujemy rzęsy, nie zawsze przekłada się na dbałość o pielęgnację skóry twarzy. Wiele kobiet nie przykłada większej uwagi do zmycia makijażu, nie zdając sobie równocześnie sprawy z tego, że bez dokładnego demakijażu nie możemy mówić o czystej i zadbanej cerze.

W eeny meeny wierzymy w moc naturalnych składników. Naszym celem jest zapewnienie osobom z nawet najbardziej wrażliwą skórą komfortu podczas codziennej pielęgnacji. Warto pamiętać, że do demakijażu należy używać tylko tych produktów, które są do tego przeznaczone. Sama woda nie wystarczy, by pozbyć się zanieczyszczeń ze skóry twarzy. Aby cieszyć się gładką i promienną skórą, wybieraj tylko kosmetyki przeznaczone do tego etapu pielęgnacji.