Akcesoria

Filtry
Filtruj wg ceny
Filtruj wg ceny

Pielęgnacja ciała to nie tylko używanie kosmetyków, ale również stosowanie akcesoriów, które ułatwiają codzienne rytuały. Dzięki zabiegom wykonywanym w domu Twoja skóra może stać się bardziej jędrna, gładsza i pozbawiona niedoskonałości w postaci cellulitu czy rozstępów.

Na szczególną uwagę zasługuje Szczotka do masażu ciała z włosiem z włókien liści agawy. Jej głównym zadaniem, oprócz zmniejszenia widoczności rozstępów czy cellulitu, jest ujędrnienie skóry oraz przyspieszenie regeneracji. Wykonując masaż tą szczotką następuje poprawa mikrokrążenia oraz pracy układu limfatycznego. Wykonując szczotkowanie ciała na sucho, należy omijać miejsca mocno podrażnione lub objęte egzemą. Osoby zmagające się z żylakami oraz pękającymi naczynkami również powinny zwrócić szczególną uwagę na to, by unikać kontaktu szczotki z wrażliwą skórą.

Akcesoria do ciała

Szczotkowanie ciała na sucho, pozytywnie wpływa na ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Oprócz tego, zabieg ten ma działanie relaksacyjne. Dzięki wykorzystaniu Szczotki do masażu ciała, skóra staje się bardziej miękka i wygładzona. To świetny sposób na pozbycie się rozstępów lub podrażnień wywołanych depilacją.

Nasza Szczotka do masażu ciała sprawdzi się zarówno w przypadku masażu wykonywanego na sucho, jak i na mokro. Akcesorium wykonane jest z ekologicznego drewna certyfikowanego FSC. Włosie roślinne tampico, z którego wykonano szczotkę, z początku może wydawać się twarde, jednak po zmoczeniu skóry i samego włosia efekt ten powinien być delikatniejszy i przyjemniejszy dla ciała.