Serum

Filtruj wg ceny

Jeszcze do niedawna serum do twarzy traktowane było jak zbędny produkt w kosmetyczce.

Dziś już wiemy, że bez niego nie można mówić o rytuale pielęgnacyjnym, ponieważ jako skoncentrowany kosmetyk posiada wiele cennych właściwości. Jego głównym działaniem jest nawilżenie skóry, jej odżywienie oraz rewitalizacja, a co za tym idzie, spowolnienie procesu starzenia się oraz powstawania nowych zmarszczek.

Serum powinno być nałożone na cerę zaraz po jej oczyszczeniu. Najlepiej zabieg ten wykonywać za pomocą opuszków palców, którymi delikatnie wmasowujemy produkt w twarz i dekolt.

Z myślą o najbardziej wrażliwych i potrzebujących typach skóry, marka eeny meeny postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, które pragną o swoją skórę dbać na każdym jej poziomie.

Serum do twarzy

Serum możemy stosować zarówno rano i wieczorem, codziennie lub potraktować je jako kurację okresową w odpowiedzi na aktualne potrzeby naszej cery. Jest to prosty sposób na dostarczenie skórze dodatkowych składników aktywnych, które są niezwykle wartościowe. Ze względu na różne potrzeby skóry powstały sera o działaniu nawilżającym, rewitalizującym, normalizującym oraz wygładzającym.

Odżywcze serum rewitalizujące to pomoc w walce ze zmęczoną cerą. Jego działanie ma również wpływ na pierwsze oznaki starzenia się skóry, ponieważ zmniejsza widoczność zmarszczek. Co ważne, można je stosować zarówno rano, jak i wieczorem. Kolejnym produktem, na który warto zwrócić uwagę, jest Serum witaminowe. Ma ono za zadanie nawilżyć skórę twarzy, która jest odwodniona, zmęczona oraz oraz cechuje się nierównym kolorytem. Stanowi świetne uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Podczas kuracji kosmetykami na niedoskonałości nie zapominajmy o Normalizującym serum wygładzającym, które zmniejszy nadprodukcję sebum, zredukuje widoczność stanów zapalnych oraz rozszerzone pory.

W zależności od potrzeb skóry możesz zdecydować się na jeden z naszych produktów. Jako marka promująca naturalne kosmetyki, dobrze wiemy, że dbałość o cerę jest niezwykle ważna. Tylko dzięki odpowiednim produktom będziesz mogła cieszyć się gładką i promienną cerą.