Balsamy do ust

Filtruj wg ceny

Miękkie i gładkie usta to marzenie wielu kobiet. Niestety skóra w tym miejscu jest niezwykle delikatna i narażona na różnego rodzaju otarcia i pęknięcia. Szczególnie jest to związane z działaniem czynników zewnętrznych, do których zaliczyć możemy suche powietrze, niskie i wysokie temperatury, wysuszające pomadki czy zbyt ostre peelingi.

Skóra na naszych ustach bardzo szybko może stać się chropowata i przesuszona, przez co na jej powierzchni pojawić się mogą krwawiące pęknięcia. W codziennej pielęgnacji ust chodzi przede wszystkim o nawilżenie i odżywienie, które pomoże zachować odpowiedni poziom nawodnienia. Efekt zdrowych i jędrnych ust osiągniesz dzięki odpowiedniemu balsamowi ochronnemu zawierającemu wartościowe składniki aktywne.

Najlepsze balsamy do ust

Niezależnie od pory roku powinniśmy dbać o nasze usta, jeśli zależy nam na tym, by zawsze były gładkie. W naszej kosmetyczce nie powinno zabraknąć produktu z bogatym składem, z substancjami nawilżającymi i odżywczymi.

Ochronny balsam do ust ma wszystko to, co najlepsze. W jego składzie znaleźć można masło z mango, które nie tylko dobrze nawilża, ale również regeneruje skórę i wzmacnia barierę lipidową. Warty uwagi jest również olej z rokitnika oraz olej z pestek z czarnej porzeczki. Najlepszą cechą balsamu do ust jest fakt, że możesz go stosować za każdym razem, gdy tego potrzebujesz – niezależnie od pory dnia czy godziny.