Zestawy

Filtruj wg ceny

Naturalne kosmetyki na prezent

Szukasz pomysłu na prezent urodzinowy, świąteczny? Nie wiesz jak podziękować bliskiej osobie, wyrazić swoje uznanie? W takich sytuacjach i wielu innych zestawy eeny meeny będą idealnym rozwiązaniem. Proponujemy wysokiej jakości produkty premium, zapakowane z myślą o ekologii i środowisku.

Poznaj wyjątkowe zestawy kosmetyków naturalnych eeny meeny dla całej rodziny – to wspaniały pomysł na prezent, który możesz otrzymać już w ciągu kilku dni pod wskazany adres.

Zestaw kosmetyków naturalnych

Wybierz idealny zestaw dla siebie lub swojego bliskiego:

  • STRETCH MARKS – Skóra dotknięta rozstępami – w skład którego wchodzą Ochronny olejek do ciała, 200ml oraz Intensywny balsam na rozstępy, 200ml (2 produkty);
  • FACE – Skóra wrażliwa i podrażniona – zawierający Krem łagodzący na co dzień, 100ml oraz Żel do mycia niskopieniący, 200ml (2 produkty);
  • HAIR – Wrażliwa skóra głowy – gdzie znajdziesz Ochronny szampon nawilżający, 200ml i Delikatną odżywkę nawilżającą, 200ml (2 produkty);
  • MOM&BABY BOX – Pielęgnacja w ciąży i po narodzinach – a w środku Krem łagodzący na co dzień, 100ml, Żel do mycia niskopieniący, 200ml, Ochronny olejek do ciała, 200ml, Balsam S.O.S., 40g (4 produkty).

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zestawy pielęgnacyjne z przeznaczeniem do ciała: na rozstępy, do pielęgnacji twarzy, włosów oraz dla mamy i dziecka. Wielofunkcyjność produktów i naturalne składy umożliwiają jednak korzystanie z kosmetyków eeny meeny całej rodzinie, bez względu na wiek i płeć. Wybierz najodpowiedniejszy zestaw i nie martw się dłużej poszukiwaniami idealnego upominku.

Ekologiczne opakowanie

Nasze zestawy oraz wszystkie pojedyncze zamówienia pakujemy w ekologiczne materiały, które można poddać recyklingowi w 100%. Dodatkowo każdy nasz produkt, którego dozowanie odbywa się za pomocą pompki, można bez przeszkód wyrzucać w całości do odpadów plastikowych, ponieważ są to airlessy – opatentowane opakowania, certyfikowane przez organizację ekologiczną, bez elementów metalowych. Dzięki nim, wydozowanie produktu sięga 98%, co oznacza, że wykorzysta się kosmetyk do ostatniej kropli.