Odżywienie

Filtruj wg ceny

Zdrowy wygląd zależy od wielu czynników, m.in. od odpowiedniego odżywiania skóry i jej nawilżania. Regeneracja i dostarczanie skórze składników aktywnych jest procesem ciągłym, na który wpływ ma, m.in. codzienna dieta, tryb życia, a także stres i sen. Stosując właściwie dobrane kosmetyki, możemy odżywić skórę od wewnątrz. A dodatkowo stymulować jej naturalne procesy biologicznej odnowy. Dostarczone z zewnątrz witaminy, minerały i inne substancje aktywne, mogą widocznie poprawić jej wygląd i kondycję. Pozwolą też cieszyć się młodym i promiennym wyglądem przez długi czas.

Warto pamiętać nie tylko o odpowiednio odżywionej skórze twarzy, ale też i o włosach. Częste zabiegi koloryzacji, suszenia, prostowania, mogą je przesuszyć, uwrażliwić i uszkodzić. Najlepszym sposobem na poprawę jakości włosów jest oczywiście zmiana nawyków. Natomiast jeśli włosy są zniszczone i mają tendencję do łamliwości, warto wprowadzić więcej odżywczych, odbudowujących produktów, które zmienią ich kondycję, a także wpłyną na intensywne odżywienie włosów. Odpowiednio dobrane kosmetyki już od pierwszego użycia wygładzają, zmniejszają puszenie się włosów i zmiękczają je. A dzięki temu włosy momentalnie wyglądają na zdrowsze i bardziej lśniące.

Odżywienie skóry

Jeśli skóra staje się matowa, szara, pozbawiona zdrowego kolorytu, z pewnością musimy poświęcić jej więcej uwagi i wprowadzić do pielęgnacji produkty bogate w surowce aktywne takie, jak ceramidy, witaminy, minerały i antyoksydanty, które pomogą odżywić skórę, zwiększyć nawilżenie i poprawić jej ogólny wygląd i kondycję. Na szczęście w sklepie eeny meeny nie brakuje kosmetyków, które ułatwią nam zadanie i pozwolą na witaminowy zastrzyk energii dla skóry. W asortymencie eeny meeny można znaleźć szeroki wybór specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, jak i włosów, które pozwolą wzmocnić, głęboko nawilżyć i odżywić, nawet najbardziej wymagającą skórę. Są to m.in. Ochronny balsam do ciała UVA UVB,czy Komfortowy krem do rąk.