Balsamy

Filtruj wg ceny

Gładka i delikatna w dotyku skóra to wynik zabiegów pielęgnacyjnych, na które składa się oczyszczanie i nawilżanie. Jednym z najlepszych sposób na zapewnienie odpowiedniego poziomu odżywienia skóry jest stosowanie balsamu do ciała, który nie tylko poprawia jej kondycję, ale również zapobiega utracie wody oraz wygładza naskórek.

Główny powód, dla którego to właśnie balsam sprawia, że nasza skóra jest miękka i pozbawiona szorstkości, stanowi jego skład. Szczególnie jest on ważny w przypadku osób zmagających się z takimi dolegliwościami jak AZS czy egzema. Produktami wartymi uwagi są te skierowane do osób ze skórą wrażliwą, czyli kosmetyki hipoalergiczne. Zawarte w nich delikatne składniki ograniczają pojawienie się dodatkowych podrażnień.

Balsam do ciała

Balsamy do ciała można podzielić według potrzeb skóry. I tak w asortymencie znajdziesz kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji cery wrażliwej jak Kojący balsam regeneracyjny, czy Krem ujędrniający do biustu. Na uwagę zasługuje również Zaawansowany balsam na cellulit, którego głównym zadaniem jest pomoc w pozbyciu się niechcianej skórki pomarańczowej. Osoby zmagające się z rozstępami także znajdą coś dla siebie. Nasz Intensywny balsam na rozstępy widocznie redukuje i rozjaśnia powstałe na naszej skórze nieestetycznie wyglądające linie, przypominające blizny.