Olejki

Filtruj wg ceny

W skład naturalnych olejków do ciała wchodzą oleje najwyższej jakości. Olej migdałowy, olej lniany oraz olej kukui są naturalnymi surowcami sprawdzającymi się w pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej i wymagającej skóry. Nasze kosmetyki mogą być stosowane w pielęgnacji osób dorosłych, kobiet w ciąży, a nawet niemowląt. Z tego też powodu zrezygnowaliśmy z dodatkowej kompozycji zapachowej w Olejku ochronnym do ciała, co zapewnia osobom ze skłonnościami do alergii, objętych egzemą oraz tych z atopowym zapaleniem skóry komfortowe korzystanie z produktu.

Olejki do ciała

Stosowanie olejku ochronnego do ciała to sposób na zachowanie miękkiej i gładkiej skóry, zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Ten uniwersalny produkt do codziennej pielęgnacji sprawdzi się również jako olejek do masażu. Polecamy również używać ich podczas kuracji przeciw rozstępom.

Olejek ochronny do ciała jest kosmetykiem bogatym w naturalne surowce. Oleje zawarte w jego składzie pozytywnie wpływają na stan skóry. Za wzmocnienie i poprawę odporności skóry oraz zmniejszenie ryzyka powstawania rozstępów w czasie ciąży odpowiada olej migdałowy. Z kolei olej lniany przynosi skórze ukojenie oraz wspomaga procesy regeneracyjne, które szczególnie dotyczą skóry wrażliwej i suchej. Natomiast komfort stosowania Olejku ochronnego do ciała to zasługa oleju kukui, który jest niejako panaceum dla delikatnej skóry matki i dziecka. Dzięki niezbędnym nienasyconym kwasom tłuszczowym zmiękcza i nawilża naskórek.