Toniki

Filtruj wg ceny

Cały proces pielęgnacji twarzy składa się z kilku kroków. Jednym z nich może być tonizowanie skóry, do którego wiele osób używa toników naprzemiennie z płynami micelarnymi. Szczególnie warto zwrócić uwagę na te pierwsze, ponieważ mają one wiele zbawiennych właściwości dla naszej cery.

Tonik to nic innego jak kosmetyk o lekkiej i płynnej konsystencji, którego podstawowym składnikiem jest woda oraz składniki aktywne. W zależności od potrzeb Twojej skóry możesz wybrać toniki wzbogacone o substancje nawilżające, kojące, oczyszczające, a nawet matujące i zwężające pory.

Tonik powinien być dobrany, podobnie jak pozostałe kosmetyki, pod nasz typ skóry. W zależności od tego, czy mamy do czynienia z suchą, wrażliwą lub problematyczną cerą, podejmowane przez nas działania powinny zapobiegać powstawaniu niechcianych niedoskonałości.

Toniki do twarzy

Bez dwóch zdań, największym sprzymierzeńcem w walce o zdrową i promienną cerę, jest kosmetyk z jak największą liczbą naturalnych składników, który przywraca naturalne pH skóry i jednocześnie nawilża. Dlaczego? Nasza skóra w ciągu dnia jest narażona na negatywne działanie wolnych rodników, zanieczyszczenia i podrażnienia. Poprzez naruszenie bariery hydrolipidowej może dojść do poważnych, negatywnych skutków powodujących niedoskonałości. Z tego też powodu marka eeny meeny postawiła na produkt, który jest odpowiedni dla każdego typu skóry – Jogurtowy tonik nawilżający. W tym również dla wrażliwej i suchej. Dzięki aktywnym składnikom wpływa on kojąco na odwodnioną cerę, zapobiegając szybkiej utracie wody oraz przyspiesza proces regeneracyjny.

Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas kosmetyki mogły ze sobą współgrać, niezależnie od typu cery i potrzeb skóry. Pragniemy również, by nasze kosmetyki można było stosować pod makijaż, który dla wielu osób jest niezwykle ważny w codziennym życiu.