Żele i pianki

Filtruj wg ceny

Oczyszczanie twarzy stanowi podstawowy element codziennego rytuału pielęgnacyjnego. To właśnie dzięki dokładnie umytej cerze pozostałe kosmetyki mogą aktywnie wpływać na jej stan. Niezależnie od typu skóry i wieku nie powinniśmy zapominać o zmyciu makijażu i usunięciu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Niedokładnie oczyszczona cera będzie idealnym środowiskiem do rozwijania się stanów zapalnych. Z tego też powodu w Twojej kosmetyczce nie powinno zabraknąć Łagodnego żelu myjącego lub pianki oczyszczającej.

W ofercie eeny meeny znajdziesz łagodne produkty, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej i delikatnej skóry. Zwracamy szczególną uwagę na to, by w naszych produktach znalazło się jak najwięcej składników pochodzenia naturalnego. Twoja zdrowa i promienna cera jest dla nas priorytetem.

Oczyszczanie twarzy

Największą zaletą stosowania żeli i Hipoalergicznego mydła z prebiotykami jest efektywne odświeżenie skóry podczas porannej pielęgnacji oraz oczyszczenie jej wieczorem z makijażu i zanieczyszczeń z całego dnia. Za skuteczne produkty do twarzy uznaje się takie, które nie tylko usuwają nadmiar sebum, pot i kurz, ale również nie wysuszają, nie szczypią w oczy i nie zaburzają naturalnego płaszcza hydrolipidowego.

Nasza cera jest niemal przez cały dzień mocno eksponowana na wpływ negatywnych czynników zewnętrznych. Oprócz smogu, kurzu i potu, na jej stan oddziaływuje również zmiana temperatur oraz wilgotności powietrza.

Pamiętaj, że za odpowiednie oczyszczanie twarzy uznaje się proces, podczas którego najpierw zmywamy makijaż delikatnym balsamem, a następnie łagodnym żelem lub pianką dokładnie myjemy skórę.