Żele

Filtruj wg ceny

Żel pod prysznic to jest obok kremu do twarzy, najczęściej używany kosmetyk. Stanowi on bardzo ważny element pielęgnacji naszej skóry, ponieważ nie tylko ją oczyszcza, ale również nawilża i odżywia. Produkt ten jest niezwykle przydatny, jeśli nie mamy czasu na długą kąpiel, jednak chcemy poczuć się świeżo. Jest on niejako bazą wszystkich pozostałych procesów pielęgnacyjnych, które następują po umyciu ciała.

Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu naszego ciała, możemy cieszyć się zadbaną i zdrowo wyglądającą skórą przez długi czas. Jednym z elementów, który ma na to realny wpływ, jest właśnie zastosowanie odpowiedniego żelu do mycia ciała.

Żel do ciała

Jednym z większych dylematów, przed którym stajemy, gdy chodzi o wybór odpowiedniego żelu pod prysznic, jest jego zapach lub właściwości. Hipoalergiczne produkty posiadają mniejszą ilość substancji zapachowych lub ich wcale nie mają, ponieważ bardzo często, to właśnie one są odpowiedzialne za pojawienie się wysypek oraz podrażnień.

Zarówno nasz Żel do mycia niskopieniący, jak Hipoalergiczne mydło z prebiotykami są przeznaczone do codziennej pielęgnacji i oczyszczania ciała każdego z członków rodziny. Są to kosmetyki odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zawierają saponiny, pre – i priobotyki. Doskonale sprawdzą się w codziennej pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej i wymagającej skóry.