Naturalna pielęgnacja włosów

Filtry
Filtruj wg ceny
Filtruj wg ceny

Włosy stanowią dla wielu osób atut, którym chcą się chwalić. Zdrowe i zadbane są wizytówką świadczącą o tym, jak wiele uwagi przykładamy do ich pielęgnacji. Niestety dotyka je również wiele problemów, w tym: nadmierne wypadanie, łamliwość, łupież czy szybkie przetłuszczanie się.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje włosy były mocne i lśniące, warto do ich codziennej pielęgnacji stosować odpowiednie kosmetyki. Warto pamiętać, że im łagodniejszy i delikatniejszy skład produktów, tym lepiej. W ten sposób ochronisz wrażliwą skórę głowy przed nadmiernym wysuszeniem spowodowanym mocnymi detergentami w szamponach czy odżywkach.

Codzienna pielęgnacja włosów

W sklepie eeny meeny znajdziesz wszystkie niezbędne kosmetyki, dzięki którym Twoje włosy będą mocne i lśniące. Naturalna pielęgnacja to sposób na pozbycie się wielu kłopotliwych dolegliwości.

W codziennej pielęgnacji włosów nie powinno zabraknąć Ochronnego szamponu nawilżającego. Dzięki kompleksowym ekstraktom roślinnym zabezpieczy on skórę głowy oraz włosy przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiska. Ten delikatny i niezwykle skuteczny produkt pozostawia włosy gładkie, miękkie i nawilżone. Co ważne, nie obciąża włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz nie podrażnia skóry głowy i nie szczypie w oczy.

Na szczególną uwagę zasługuje również Delikatna odżywka nawilżająca. Można ją stosować po każdorazowym myciu. Produkt ten nie obciąża włosów oraz nie wykazuje działania drażniącego w kontakcie ze skórą. W jego składzie znalazła się kombinacja olejów oraz ekstraktu z owsa, dzięki czemu odżywka regeneruje włosy, zachowując ich miękkość i gładkość.

Do pielęgnacji włosów poza szamponami i odżywkami, służą również produkty rozpoczynające cały rytuał. Jednym z takich kosmetyków jest Wzmacniająca odżywka olejowa. Naturalne surowce zawarte w kosmetyku działają silnie odżywiająco, nawilżająco, wzmacniająco i regenerująco. W jego składzie znaleźć można wiele olejów roślinnych, w tym: musztardowy, arganowy, lniany i z nasion słonecznika.

Naturalne kosmetyki eeny meeny może stosować każdy. Są one bezpieczne zarówno dla kobiet w ciąży czy dzieci, jak i osób zmagających się z bardzo wrażliwą i delikatną skórą głowy.