Kosmetyki eeny meeny rekomendowane przez PTCA!

Co znajdziesz w artykule?

Wielokrotnie podkreślamy, że eeny meeny to kosmetyki do skóry atopowej, wrażliwej, objętej egzemą i skłonnej do alergii. Za tymi słowami idą czyny, gdyż nasze produkty otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że wszystkie kosmetyki eeny meeny mom&baby otrzymały prestiżową rekomendację Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych. Żel do mycia niskopieniący, olejek ochronny do ciała, krem łagodzący na co dzień oraz balsam S.O.S zostały bardzo skrupulatnie przetestowane przez członków stowarzyszenia. Na podstawie ich opinii PTCA podjęło decyzję o przyznaniu wyróżnienia.

Kosmetyki eeny meeny – opinie

Członkowie PTCA testowali wszystkie kosmetyki z linii eeny meeny mom&baby. 90% z nich oceniło je pozytywnie. Poniżej przedstawiamy kilka opinii.

Krem idealnie nawilżył skórę mojej córki. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Sama też wypróbowałam na swojej przesuszonej twarzy z której skóra się łuszczy i swędzi. Naprawdę krem świetnie działa, nawilża a do tego szybko się wchłania. Polecę z czystym sumieniem.

Ze wszystkich oliwek które do tej pory używałam eeny meeny jest najlepsza, zdecydowanie. Nie zostawia tłustej warstwy. Ale wiadomo, że małe dziecko nie daje się tak dobrze i długo smarować bo się denerwuje.

Ten krem który dostaliśmy do testowania już żadnym innym nie zamienimy. Jestem bardzo zadowolona.

Jakie kosmetyki na AZS?

Kosmetyki naturalne eeny meeny zostały zaprojektowane, aby pielęgnować przede wszystkim skórę wrażliwą, swędzącą i atopową. Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni PTCA za docenienie naszej pracy!

Powiązane artykuły